Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

 

 

Soyadı, adı, atasının adı

Struktur bölmələri və vəzifələri

  İş telefonları

                                                                                  Rəhbərlik

Alıyev Alı Nuşrəvan oğlu

Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı

026-315-51-74

Aslanov Bağır Əhliman oğlu

Başçının birinci müavini

026-315-51-64

Teymurov Vüqar Kamalan oğlu

Başçının müavini, Sosial - iqtisadi İnkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri

026-315-51-62

Eyvazova Gülbahar Rəftar qızı

Başçının müavini, İctimai - siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri

026-315-52-54

 

Əmirov Cəmşid Əsəd oğlu

Sektor müdiri - baş mühasib

026-315-51-76

Əmirli İlkin Fəxrəddin oğlu

Rayon İcra Hakimiyyəti  başçısının köməkçisi

026-315-52-65

Süleymanova İlahə İmamverdi qızı

Böyük məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyasının məsul katibi

026-315-53-61

Muradxanlı Muradxan Rasim oğlu

      Aparıcı məsləhətçi-Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsləhətçi-psixoloqu

012-566-80-28

   Baş mütəxəssis

 

İnformasiya təminatı və təhlil sektoru

Rüstəmov Vitali Baxış oğlu

 Sektor müdiri

026-315-51-63

Hacıyev Həşim Habil oğlu

Aparıcı məsləhətçi 026-315-15-63

Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

Əliyev Qabil Rəfi oğlu

Şöbə müdiri

026-315-51-43

Süleymanov Elşad Tərlan oğlu

Baş məsləhətçi

026-315-51-43
Hüseyn Cavid Hüseyn oğlu Baş məsləhətçi

026-315-51-43

     

                                                                                        Hüquq şöbəsi

Əliyev Qənimət Eldar oğlu

Şöbə müdiri

026-315-53-61

Ədilzadə Vüsal Bayaz oğlu

Məsləhətçi 

026-315-53-61

                                                              İctimai - siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi

Məmmədova Ülkər Səməddin qızı

Şöbə müdirinin müavini-dini qurumlarla işin təşkilatçısı

026-315-51-95

Bayramlı Şamil Məhəmmədəli oğlu

Baş məsləhətçi

026-315-51-95
Hətəmzadə Coşğun Asəf oğlu

Baş məsləhətçi

 

Hüseynov Elşən Rəşid oğlu

 Baş məsləhətçi

 

                                                         Sosial - iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi

Əliyev Elgün Mətləb oğlu

Şöbə müdirinin müavini

026-315-53-56

Abdullayeva Məhsəti Səyyad qızı

 Baş məsləhətçi

 

Nərimanlı Valid Rüfət oğlu

Baş məsləhətçi

026-315-52-81

Sərkərli Samir Vüqar oğlu

Baş məsləhətçi  

Səfərov Bəşir Həşim oğlu

Baş məsləhətçi 026-315-52-81

Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi

Misirli Hafiz Muxtar oğlu  Şöbə müdiri

026-315-51-35

Nadirov Seydi Nadir oğlu Böyük məsləhətçi

026-315-51-35

                                                                              Memarlıq və tikinti şöbəsi

Ağayev Natiq Yusif oğlu

Şöbə müdiri - baş memar

026-315-58-08

Mehdiyev Ələddin Əhliman oğlu

Aparıcı məsləhətçi

 

Babayev Ruhin Nizami oğlu

Böyük məsləhətçi (mühəndis)

026-315-58-08

                                                         Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

Niftəliyev Bayram Qiyas oğlu

Şöbə müdiri

026-315-51-65

Ağakişiyev Orxan İman oğlu

Məsləhətçi (kadrların iş aparıcısı)

026-315-51-65

Ələsgərov Ramiz Arif oğlu

Məsləhətçi

026-315-51-65

Qasımova Nəzrin Telman qızı

Məsləhətçi  

 

 

 


 

 

 

Keçidlər